Diller

2019-2020 GÜZ Dönemi Ortak Dersler Bütünleme Sınav Programı




Tarih
MAT161 MATEMATİK I         
27 ŞUBAT
PERŞEMBE
08:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A BLOK 2. KATIN TAMAMI VE A302
2
A BLOK 2. KATIN TAMAMI VE A302
3
A BLOK 4. KATIN TAMAMI VE A303
4
A BLOK 4. KATIN TAMAMI VE A303
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C102 VE C106 HARİÇ C BLOK TAMAMI
2
C102 VE C106 HARİÇ C BLOK TAMAMI
3
A304 - A305 - A306
 
 
 
 
Tarih
FİZ111 FİZİK I  
26 ŞUBAT
ÇARŞAMBA
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C106 VE C108 HARİÇ C BLOK TAMAMI
2
C106 VE C108 HARİÇ C BLOK TAMAMI
3
A BLOK 2. KATIN TAMAMI VE A302
4
A BLOK 2. KATIN TAMAMI VE A302
2016 ÖNCESİ
A303
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A304 - A305 - A306
2
A BLOK 4. KATIN TAMAMI
3
A BLOK 4. KATIN TAMAMI
2016 ÖNCESİ
A303
 
 
 
 
Tarih
FİZ105 FİZİK LAB I  
26 ŞUBAT
ÇARŞAMBA
15:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204 - A205 - A206
2
A204 - A205 - A206
3
A202 - A203 - A302
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A303 - A304 - A305
2
A303 - A304 - A305
Tarih
KİM105 KİMYA
28 ŞUBAT
CUMA
08:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A203 - A204 - A205
2
A203 - A204 - A205
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A206
 
 
 
 
 
 
Tarih
KİM109 KİMYA LAB
28 ŞUBAT
CUMA
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204 - A205 - A206
(II.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A306
 
 
 
 
 
 
Tarih
YDİ109 İLERİ İNGİLİZCE I
24 ŞUBAT
PAZARTESİ
12:00
 
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Şubeler
B BLOK NURAN DİKER OFİS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tarih
MAT215 LİNEER CEBİR
27 ŞUBAT
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A302 HARİÇ A BLOK 3. KAT TAMAMI
2
A302 HARİÇ A BLOK 3. KAT TAMAMI
3
A202 VE A302
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A202 HARİÇ A BLOK 2. KAT TAMAMI
2
A202 HARİÇ A BLOK 2. KAT TAMAMI
3
A202 HARİÇ A BLOK 2. KAT TAMAMI
 
 
 
 
 
 
Tarih
MAT271 DİFERANSİYEL DENKLEMLER
27 ŞUBAT
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
D101 - D102 - D103
2
D101 - D102 - D103
 
 
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
D105
 
 
 
 
Tarih
MAT213 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ
27 ŞUBAT
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C101-C108
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C105-C107
 
 
 
 
 
 
Tarih
IST217 İSTATİSTİK VE OLASILIK    
28 ŞUBAT
CUMA
15:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204 - A205 - A206
2
A204 - A205 - A206
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A202 - A203 - A302
2
A202 - A203 - A302
Tarih
YDİ107 İNGİLİZCE I
27 ŞUBAT
PERŞEMBE
14:00
 
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Şubeler
A BLOK 2. VE 3. KAT TAMAMI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tarih
AİT209 Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
26 ŞUBAT
ÇARŞAMBA
14:00
 
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Şubeler
A302-A303 HARİÇ A BLOK 2. VE 3. KAT TAMAMI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tarih
TRD109 Türk Dili
25 ŞUBAT
SALI
14:00
 
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Şubeler
A302-A303 HARİÇ A BLOK 2. VE 3. KAT TAMAMI
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Türkçe