Diller

2019-2020 GÜZ Dönemi Ortak Dersler Ayrıntılı Final Sınavı Programı

2019-2020 GÜZ Dönemi Ortak Dersler Ayrıntılı Final Sınavı Programı

Tarih
MAT161 MATEMATİK I         
09 OCAK
PERŞEMBE
08:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A BLOK 2. KATIN TAMAMI
2
C101, C105, B107-B108
3
A BLOK 4. KATIN TAMAMI
4
C102, C103, C104, C106, C107, C108
(C101 - 105 hariç tamamı)
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
D BLOK TAMAMI
2
B001,B002,B101,B102,B105
3
A BLOK 3. KATIN TAMAMI
Tarih
FİZ111 FİZİK I  
08 OCAK
ÇARŞAMBA
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C BLOK TAMAMI + D101
2
CBLOK TAMAMI + D101
3
D101 HARİÇ, D BLOK TAMAMI
4
A202-A203, A302-A303, A403
2016 ÖNCESİ
A402
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204-A205-A206
2
A304-A305-A306
3
A404-A405-A406
2016 ÖNCESİ
A402
Tarih
FİZ105 FİZİK LAB I  
08 OCAK
ÇARŞAMBA
15:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204-A205-A206 + A306
2
A304-305 + A405-406
3
A202-203 + A302-303 + A404
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C101 + C105 + C102 + C103
2
C104+C106+C107+C108
Tarih
KİM105 KİMYA
10 OCAK
CUMA
08:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C108 Hariç C BLOK TAMAMI
2
C108 Hariç C BLOK TAMAMI
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C 108 Hariç C BLOK TAMAMI
KİM101 GECE-GÜNDÜZ
C108 Hariç C BLOK TAMAMI
Tarih
KİM109 KİMYA LAB
10 OCAK
CUMA
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A BLOK 2. KATIN TAMAMI + A304
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A302-A303
Tarih
YDİ109 İLERİ İNGİLİZCE I
06 OCAK
PAZARTESİ
12:00
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
-
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
B BLOK N.DİKER OFİS
Tarih
MAT215 LİNEER CEBİR
09 OCAK
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
C102,C103, C104, C106, C107
2
B101 + C101,C105
3
C108 ve D BLOK D101, D102, D105
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A304-A305-A306 + A BLOK 4. KATIN TAMAMI
2
A304-A305-A306 + A BLOK 4. KATIN TAMAMI
3
A304-A305-A306 + A BLOK 4. KATIN TAMAMI
Tarih
MAT271 DİFERANSİYEL DENKLEMLER
09 OCAK
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
B003, B103, B104,B105
2
B001,B002,B101,B102
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
B106-B107-B108-B109
Tarih
MAT213 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ
09 OCAK
PERŞEMBE
10:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A202-A203, A302-A303
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A204-A205-A206
Tarih
IST217 İSTATİSTİK VE OLASILIK    
10 OCAK
CUMA
15:30
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A BLOK 3. KATIN TAMAMI + A402
2
A BLOK 3. KATIN TAMAMI + A402
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
1
A202 HARİÇ A BLOK 2. KAT TAMAMI
2
A202 HARİÇ A BLOK 2. KAT TAMAMI
Tarih
YDİ109 İNGİLİZCE I
09 OCAK
PERŞEMBE
14:00
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Bölümler
A BLOK TAMAMI
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
Tüm Bölümler
A BLOK TAMAMI
Tarih
AİT209 Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
08 OCAK
ÇARŞAMBA
14:00
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
Elektrik -Elektronik M.
C101 + C105
Diğer Bölümler
A BLOK TAMAMI
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
Elektrik -Elektronik M.
C101 + C105
Diğer Bölümler
A BLOK TAMAMI
Tarih
TRD109 Türk Dili
07 OCAK
SALI
14:00
(I.ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
İnşaat Mühendisliği
C101 + C105
Diğer Bölümler
A BLOK TAMAMI
(II. ÖĞRETİM)
ŞUBE
DERSLİK
İnşaat Mühendisliği
C101 + C105
Diğer Bölümler
A BLOK TAMAMI

 

Türkçe